O nas | Naturalne olejki eteryczne | Sklep firmowy Aroma House
Czas wysyłki zamówienia: 1 dzień roboczy

O nas

Nasz pomysł, by stworzyć zapach przywołujący na myśl dziecięce wspomnienia ( w naszym przypadku słodkie wypieki i ogród w maju kwitnący bzem, werbeną i żonkilem ) inspirowany rodzinnym spotkaniem chemika i perfumiarza powstał w 2005 r.
Wkrótce nawiązaliśmy kontakty z destylarniami w Europie oraz z mekką francuskiego perfumiarstwa- miastem Grasse i rozpoczęliśmy fascynującą, trwającą do dziś podróż przez zapachy, kompozycje, bukiety zapachowe, opary, napary i zioła. Mimo, że od czasu wkopania kamienia węgielnego pod naszą działalność wiele się zmieniło w naszych szeregach, to niezmiennie naszą misją jest tworzenie przyjemnych wspomnień i domowej atmosfery poprzez kreowanie zapachów. Chcemy łączyć przez wspólne wspomnienia, ale również zachęcać do kreatywności poprzez twórcze wykorzystanie naszych zapachów. Bez względu na porę roku chcemy wprowadzać do domów naszych klientów dowolnie wybrany zapach, truskawki ze śmietaną w listopadzie?  zapach bzu w grudniu ? nie stanowi dla nas problemu. Przyłącz się w naszą fascynująca podróż wśród zapachów, wspomnień i twórczej pomysłowości.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.   
OK